Додайте товари до списку бажань
0

Купити Сумка-Тоут 2021 недорого

Фільтр
Матеріал виробу
Колір
Фурнітура
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

є-Сумка-Тоут: що це, з чим її носити, як поєднувати у щоденному образі та як відрізнити Сумку-Тоут від інших видів сумок?


Сумка-Тоут — це той аксесуар образу, який супроводжує жінку в стрімкому міському житті починаючи з вранішніх зборів на роботу, і закінчуючи вечіркою в барі або зустрічами з друзями. А все чому? Та тому, що це надзвичайно практичний та зручний помічник у всіх сферах діяльності жінки. В Сумку-Тоут з легкістю вмістяться: ноутбук, ділові папери, документи, косметичка, гаджети та зарядні пристрої до них, гігієнічні аксесуари. Все! Відразу! В одну сумочку! До того ж, повертаючись ввечері додому, ви легко можете купити по дорогі якоїсь їжі та смаколиків, і це також поміститься в Сумку-Тоут.


Повернемося трішечки назад в історію — як з’явилася Сумка-Тоут?


Назва походить від англійського слова to tote, тобто — нести чи носити. Цим пояснюється і розмір сумки, котрий більше середнього, і підвищена міцність конструкції. Першочергове призначення Сумки-Тоут — подорожі. Вона з’явилася у 1944 році. Є версія, що Сумка-Тоут була розроблена американським дизайнером Спейдером. І, власне, нічого дивовижного він не придумав, він всього лише взяв звичайну господарську сумку і допрацював її до зручного, вмісткого та корисного формату. Це була сумки для подорожей, в яку поміщається усе необхідне дівчині для поїздки: LL Bean's Boat Bag. Її виготовили з білої цупкої парусини та міцних ручок, але її конструкція не передбачала ні застібок, ні блискавок, це з’явилося набагато пізніше. Зараз Сумкою-Тоут (або Тот) називають усі моделі вмістких сумок прямокутної форми. Як правило, вони мають мінімум декоративних деталей та відділень, частіше всього — це один загальний відділ та відкритий верх, але не забувайте, що сучасні дизайнери модернізують сумки з урахуванням модних тенденцій того чи іншого сезону.


Отже, що саме визначає саме Сумку-Тоут і як відрізнити Tote Bag від інших видів сумок?


Сумка-Тоут (Tote Bag) — це велика вмістка прямокутна сумка, ручки якої обов’язково розташовані паралельно одна одній (так зручніше і не дуже тяжко носити сумку, коли в ній багато речей, важкість розподіляється більш рівномірно). Матеріал для виготовлення Сумки-Тоут обов’язково має бути міцним. Це може бути груба тканина (бавовна, брезент або якісь відпрацьовані матеріали),  дуже часто Сумки-Тоут мають шкіряні ручки та дно, оскільки раніше шкіра була одним із найміцніших матеріалів, але сучасні реалії дозволяють шити міцні та зручні Сумки-Тоути з екошкіри, шкірозамінника, текстилю та навіть шовку.


Tote Bag — найуніверсальніша жіноча сумка для щоденного образу. Враховуючи різноманітність модельного ряду, купити Сумку-Тоут для щоденного образу, — простіше простого. Наприклад, Сумки-Тоути чорного кольору або будь-якого іншого базового (синій, коричневий, червоний, білий) відтінку запропоновані в каталозі Є¡ СУМКА. Будь-яка з них підійде як для звичайного щоденного образу, так і для більш вимогливих заходів, але з не дуже строгим дрес-кодом. Червона Сумка-Тоут легко може стати фішечкою романтичного образу, а синя Tote Bag взагалі універсальним аксессуаром ділового образу.


Для жінки, яка віддає перевагу універсальності та практичності в одній сумочці, чорна/коричнева Сумка-Тоут — чудовий варіант. Причому, Сумка-Тоут стане чудовим вибором як для прихильників класичного стилю, строгості та стриманості в образі, так і для тих, хто віддає перевагу casual, ненавидить прив’язаність до чогось одного і не боїться експериментувати з образом та вносити у звичне поєднання щось нове та цікаве.


Відмінні характеристики Сумки-Тоут:


Місткість — перша і головна характеристика Сумки-Тоут, яка виділяє і вирізняє її від інших моделей. Це пов’язано з тим, що Сумка-Тоут задумувалась як помічник у поїздках та перельотах.

 

Також Сумку-Тоут легко впізнати ще за декількома властивостями: 

 • ФОРМОЮ: вона буде прямокутною або квадратною.
 • РУЧКАМИ: вони обов’язково будуть розташовані паралельно одна одній та будуть дуже міцними. 
 • КОНСТРУКЦІЄЮ: частіше всього конструкція Сумки-Тоут передбачає тільки один загальний відділ з відкритим верхом (хоча сучасні моделі частіше на блискавці, оскільки так зручніше і в плані приватності, і в плані безпеки: нічого не випаде та нічого не витягнуть). Тому відкритий верх — це плаваюча характеристика: може бути, а може не бути, але історично Сумка-Тоут спочатку була без верху, блискавки, клапану.
 • МІНІМАЛІЗМОМ: відсутність застібок, блискавок, клапанів, замочків, мінімум деталей, які затрудняють пошук потрібної речі в сумці; орієнтація та навігація в Сумці-Тоут має займати лічені секунди.
 • МІЦНІСТЮ: сучасні Сумки-Тоути шиються з міцних, але еластичних матеріалів, що дозволяє забезпечити місткість внутрішнього простору та естетичність й акуратність зовнішнього вигляду.


Сумка-Тоут унісекс: і таке буває


Спочатку купити Tote Bag — це була виключно привілегія жінки, але з розвитком індустрії моди, новими тенденціями і так далі, сучасний ринок може запропонувати Сумки-Тоути для чоловіків або унісекс. До речі, чоловічі Сумки-Тоути мають градацію розмірів: S, M, L, що дозволяє чоловікам купити Сумку-Тоут, враховуючи свої зріст, конструкцію тіла та уподобання. 


Звичайно, чоловічі Тоути мають стриманий та лаконічний дизайн, в той час, як жіночі моделі різноманітні принтами, плетінням, текстурами, шнурівками, аплікаціями.

 

Розділ є-Сумка-Тоут нашого інтернет-магазину пропонує жінкам: 

 • купити чорну Сумку-Тоут — ну, це класика, навіть не обговорюється;
 • купити білий Тоут — також один із базових відтінків;
 • купити коричневу Сумку-Тоут;
 • купити синю Tote Bag;
 • червона Сумка-Тоут також запропонована в каталозі Є¡ СУМКА;
 • Сумка-Тоут оливкового кольору;
 • сіра Сумка-Тоут; 
 • срібляста Сумка-Тоут;
 • є декілька пудрових відтінків Сумки-Тоут;
 • Сумка-Тоут кольору марсала та інші цікаві та нестандартні відтінки.


Окрім різноманіття кольорової гами, в каталозі інтернет-магазину Є¡ СУМКА запропоновані шкіряні Сумки-ТОути, Сумки-Тоути зі шкірозамінника, з екошкіри, Tote Bag із парчі, а також Сумки-Тоути із замши та в поєднанні декількох матеріалів, наприклад, шкірозамінник + замша, шкірозамнінник + парча, шкіра + замша.


Говорячи про різноманітність текстур, Є¡ СУМКА може запропонувати Сумки-Тоути: 

 • в текстурі пітон;
 • в текстурі крокодил;
 • в текстурі ікра;
 • у лаковій текстурі;
 • у замшевій текстурі;
 • в текстурі шкіра;
 • в матовій текстурі; 
 • в глнцевій текстурі;
 • в текстурі бамбук.

 

Дивіться також жіночі сумки з матеріалів: 

Вгору
,